CZ | EN | DE
257 311 918
 
 
 

Reference

Mezi naše klienty v oblasti výpočetní techniky a outsourcingu služeb IT patří jak malé firmy od dvou PC, tak středně velké podniky do 300 PC s působností po celé České republice. V současné době obsluhujeme více jak sto zákazníků.

Vybrané reference

Profil firmy Služby, které poskytujeme
Jedna z největších českých společností zabývající se velkoobchodem a maloobchodem se stavebními materiály. 13 poboček po celé ČR, více jak 150 PC, 8 serverů. Komplexní servis výpočetní techniky PC/server. Prodej HW, poradenství v oblasti licencí. Služby externího CIO. Implementace komplexního ERP systému pro řízení malo a velkoobchodu.
Nadnárodní společnost, která je nevětším světovým seskupením v oblasti úvěrového pojištění. S pobočkou v Praze s více jak 50 PC, 4 servery. Správa PC/serveru. Vykrývání špiček interního IT oddělení a řešení časově náročných problémů. Implementace a správa komplexního ERP systému se zaměřením na řízení financí. Vývoj doplňkových modulů a integračních můstků do ERP systému.
Několik předních velkoobchodních firem obchodujících s farmaceutickými prostředky z oblasti jak humánní tak nehumánní. Implementace CRM systémů a řízení obchodníků. Vyhodnocení dat od distributorů a jejich import do CRM systémů. Vytváření integračních můstků pro automatické objednávání mezi velkoobchodem a maloobchodem.
Český architektonický atelier s 1 serverem a jedním PC. Správa výpočetní techniky a telekomunikací.


Více detailních informací Vám rádi poskytneme osobně při nezávazné 30 minutové schůzce.

 

Created by Artex IS, s.r.o 2018