Twitter
Google plus
Facebook
Vimeo
Pinterest

Fluid Edge Themes

Reference

Domů  /  Reference

Mezi naše klienty v oblasti IT patří jak malé firmy, od jednoho člověka,
až po středně velké organizace s 300 a více počítači.
Více než 230 našich klientů máme po celé České republice a na Slovensku.

V červnu 2018 jsme získali ocenění Microsoft partner roku 2018 v České republice.

Někteří naši klienti

Korunní

Při prodeji společnosti Korunní bylo potřeba rychle rozdělit původní organizaci na 2 nástupnické. Díky Office 365 bylo možné v rekordně krátkém čase zajistit rozdělení a neparalyzovat ani jednu z nástupnických organizací.

RadioHouse

Při slučování společností Media Bohemia a Lagrdere Active Czech Republic bylo zapotřebí rychle najít nové IT řešení. Během 7 dní se povedlo převést 2 nezávislé organizace na nové jednotné řešení v podobě Office 365. Nástupnická organizace tak mohla začít fungovat s minimálními výpadky a získala nové možnosti a flexibilitu pro další růst.

Zjistěte více v případové studii.

Sipral

Náhrada mailového řešení Lotus Notes kompletním přechodem na Office 365, včetně Exchange Online a nový způsob licencování sady Office.

Izomat

Nasazení ERP systému Dynamics NAV 2017, včetně detailního reportingu pro celou firmu.

Vekra

Migrace lokálního řešení mailového serveru Exchange do prostředí Exchange Online, z důvodu požadavku na větší e-mailové schránky a zbavení se starosti o lokální řešení. Přechod na Office 365 a využití dalších služeb, jako například Microsoft Teams.

4Home

Přechod na novou verzi Dynamics NAV. Využití prostředí Azure pro testování a zavádění nových technologií a vylepšení. Přechod na Office 365 a migrace ze starého poštovního serveru, který již neodpovídal potřebám společnosti, zejména velikost schránek. IT oddělení si přechodem na Office 365 a zbavení se starosti o poštovní server uvolnilo ruce pro strategické projekty.

Mevet

Přechod ze Small Business Serveru na pokročilejší řešení Office 365. Zavedení Dynamics CRM pro podporu obchodu. Řešení zálohování prostřednictvím Microsoft Azure Backup.

Hästens

Přechod z linuxového prostředí do Office 365 a Microsoft Azure.

Euler Hermes

Kompletní outsourcing IT.

Expandia

Náhrada starého řešení Exchange Serveru a přechod na Office 365.

Colosseum

Nasazení Dynamics CRM pro podporu obchodu a péči o zákazníky. Náhrada starého Exchange Serveru a přechod na Exchange Online v rámci Office 365. Moderní způsob licencování aplikací Office prostřednictvím Office 365.

Zjistěte více v případové studii Microsoft Dynamics CRM.

Bogner

Řešení serverové infrastruktury prostřednictvím Microsoft Azure. Kompletní řešení pokladních systémů a návazné vyhodnocování dat.

Teka

Náhrada starého serveru Windows SBS přechodem na moderní řešení Office 365.

Zátiší Group

Částečný přechod na Office 365. Provoz linuxových serverů v prostředí Microsoft Azure.